Jak wyznaczyć swoją misję, wartości i cele

Opublikowany: 24 stycznia 2021Kategorie: Czas, Organizacja, Porady organizacyjne, Szczęście, Wartości

Pamiętasz ćwiartkę numer dwa matrycy Eisenhowera? Jeżeli nie, koniecznie wejdź na IG Lifestoriesie do relacji wyróżnionej numer cztery. To bardzo ważny obszar, tutaj bowiem są Twoje wartości, misja i cele. Znasz je?

Pytanie brzmi, czy żyjesz życiem, jakiego pragniesz? A może zagubiłeś się w wirze codzienności, cudzych oczekiwań i narzucanych schematów?

Jeżeli chcesz żyć na własnych zasadach, czuć szczęście i spełnienie, to właśnie na niej powinieneś skupić swoją energię. Zapraszam na spojrzenie na swoje życie z lotu ptaka. Do krótkiej refleksji.

W tym celu przygotowałam dla Ciebie zestaw pytań, który możesz pobrać tutaj. Jest on zarazem częścią e-booka pt. „Odgracanie życia: bodźce i czas”, którego otrzymasz w prezencie po zapisaniu się do Super newslettera lifestories.

To pierwszy, a zarazem milowy krok do Odgracania życia, serdecznie zapraszam!

Pobieram workbook „Jak wyznaczyć misję, wartości, cele”

Mam na imię Kinga
opowiadam o tym, jak odgracić
i zorganizować swoją życiową przestrzeń.

Moją misją jest sprawić, by poprzez dobrze zorganizowany i uporządkowany dom zyskać przestrzeń i czas na realizację swoich pasji, marzeń i celów. Serdecznie zapraszam na bloga i do moich pozostałych miejsc w sieci, otrzymasz mnóstwo wskazówek, inspiracji i motywacji!

Rozgość się

Zapraszam Cię do wspólnego Odgracania życia!

UDOSTĘPNIJ INNYM!