Projekt Odgracanie Życia.

Opublikowany: 1 lutego 2021Kategorie: Decluttering, Szczęście

Projekt „Odgracanie życia”

Serdecznie zapraszam Cię do wspaniałego projektu, który odmieni Twoje życie.

Do „Odgracenia życia”, czyli wspólnego przejścia przez proces declutteringu (jeśli nie wiesz, co to takiego, wyjaśniam wszystko tutaj).  Moją misją jest sprawić, był poprzez dobrze zorganizowany i uporządkowany dom zyskał przestrzeń i czas na realizację swoich pasji, marzeń i celów. By żyć życiem, jakiego naprawdę pragniesz. Zatem do dzieła!

Małymi krokami

„Jeżeli jakiś system organizacyjny zostanie wytrącony ze stanu swojej naturalnej równowagi, to w systemie tym pojawi się tendencja do powrotu do dawnego stanu równowagi”

Karol Adamiecki

Tak. Dotyczy to również organizacji w Twoim domu. Jeżeli posiadasz nadmiar rzeczy, które zostały nagromadzone w ciągu ostatnich lat, potrzeba również trochę czasu na ich zagospodarowanie i uporządkowanie. To samo dotyczy złych nawyków, ale nie martw się, razem damy radę!

Wnioski:

zakres i tempo jakiejkolwiek reorganizacji powinno być odpowiednio ograniczone i umiarkowane. Nie należy się spieszyć ani opóźniać.

Strach przed zmianą, lęk przed dużym przedsięwzięciem bardzo często hamuje nasze działania. Dlatego tak ważne jest zmylenie wrodzonych oporów i dążenie do realizacji dużego projektu zgodnie z filozofią KAZIEN, czyli małymi krokami… A takim przedsięwzięciem jest z pewnością projekt „Odgracanie życia”.

Decluttering  jako cel, czyli „Odgracanie życia” krok po kroku.

„Człowiek, który nie ma celu, nie wie, co jest ważne”   Konfucjusz

Trudności, które napotkasz

W trakcie realizacji naszego celu na pewno pojawią się trudności. Decluttering to proces, ograniczony w czasie, ale długoterminowy. Nie jesteśmy w stanie zrealizować go w jeden weekend. Życie nadal się toczy z wszystkimi nieoczekiwanymi zdarzeniami, spadkami energii i nastroju. Miej świadomość trudności, które się pojawią. Ogólnie wygląda to mniej więcej tak:

 

Ale nie martw się, nie jesteś sam! Jestem tu po to, by pomóc Ci w chwilach zwątpienia, służyć pomocą w powrocie na odpowiedni tor, pokazać kierunek działania. Stwórzmy wspaniałą społeczność Lifestories, która motywuje, inspiruje się nawzajem i daje wielkiego kopa do działania.

Zapraszam Cię serdecznie do wspólnego „Odgracania życia”.

Ściskam mocno,

Kinga

Ps. Wiele motywacji, inspiracji i wskazówek wpadnie na Twoją skrzynkę po zapisaniu się do Super Newslettera LS!

Mam na imię Kinga
opowiadam o tym, jak odgracić
i zorganizować swoją życiową przestrzeń.

Moją misją jest sprawić, by poprzez dobrze zorganizowany i uporządkowany dom zyskać przestrzeń i czas na realizację swoich pasji, marzeń i celów. Serdecznie zapraszam na bloga i do moich pozostałych miejsc w sieci, otrzymasz mnóstwo wskazówek, inspiracji i motywacji!

Rozgość się

Zapraszam Cię do wspólnego Odgracania życia!

UDOSTĘPNIJ INNYM!