MY STORY

Odgracam i organizuję

Od wielu lat tworzę funkcjonalną przestrzeń tak, by było praktycznie, pięknie, w zgodzie ze sobą, naszą planetą i toczącymi się zmianami. Ciągle szukam nowych rozwiązań i metod. Zajmuję się profesjonalnie declutteringiem (z jezyka ang. „odgracanie”), czyli odgracaniem i porządkowaniem przestrzeni.

Szkolę się u najlepszych

Uczestniczyłam w pierwszym na polskim rynku szkoleniu „Decluttering- profesjonalna organizacja przestrzeni”, stworzonym przez Marię Ernst-Zduniak, którą znacie na pewno z Domowych Metamorfoz. Ukończyłam również szkolenia z declutteringu u zagranicznych znanych twórców, którzy zajmują się tym tematem od lat. Wiele czytam na temat różnych aspektów oraz metod odgracania i organizacji przestrzeni i krok po kroku wypracowuję własną.

Wiem, jak dużo bodźców dociera do nas każdego dnia - Za dużo

Napisałam o tym pracę podyplomową. Wiem, że teraz, jak nigdy do tej pory, musimy zwrócić uwagę na co wydatkujemy naszą energię, w jaki sposób żyjemy, jak eksploatujemy siebie i środowisko. Jakie są nasze prawdziwe wartości? Jak wyglądają nasze relacje z innymi? Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi?

Twórz własną historię!

Tylko od Ciebie zależy, jak będzie wyglądało TWOJE LIFE STORY

Zapraszam Cię do wspólnego Odgracania życia!

Wiem, że brzmi tajemniczo, zapraszam Cię więc do moich miejsc w sieci

Co tutaj znajdziesz?

Pokażę Ci ciekawe rozwiązania, które z pewnością ułatwią i uprzyjemnią Ci funkcjonowanie we własnej przestrzeni domowej i życiowej.

Wiem doskonale, że pozbywanie się niepotrzebnych przedmiotów stanowi nielada wyzwanie. Często mają one dla nas wartość sentymentalną, łudzimy się, że kiedyś będą nam potrzebne, czy najzwyczajniej nie chcemy komuś zrobić przykrości pozbywając się np. nieudanego prezentu. Moją rolą jest pomóc Ci w tych trudnych decyzjach!.

Moją misją, jest pomóc Ci realizować marzenia i cele, żyć w zgodzie z własnymi wartościami i wyobrażeniami, dzięki niezagraconej i uporządkowanej przestrzeni. Realizuję ją podczas współpracy w domu klienta, spotkania on-line oraz poprzez tworzenie dla Was treści na blogu i w social mediach.

Podrzucam Ci tutaj różne rozwiązania, zdjęcia wnętrz z duszą, a także ciekawe rozwiązania organizacyjne. Tworzymy wspaniałą społeczność, która chce zmienić swoje życie na lepsze, w zgodzie ze swoimi wartościami, ale też w zgodzie ze środowiskiem. Wspólnie walczymy z przebodźcowaniem, dyskryminacją i konsumpcjonizmem.

Zero waste, minimalizm, hygge, lagom. Te wszystkie nurty pokazują jak żyć, by być szczęśliwym, w zgodzie z samym sobą oraz ze środowiskiem w którym żyjemy, a które jest przez nas przeeksploatowane. Przemycam tu wskazówki jak to zrobić.

Nie mówię tu o idealnych wnętrzach wprost z katalogu, ale o wnętrzach z duszą. Minimalistycznych, gdzie rzeczy nie odgrywają głównej roli. Wnętrza przytulne, klimatyczne, gdzie panuje atmosfera szczęścia i spokoju oraz dobre relacje pomiędzy domownikami.

Główne kierunki działania

Decluttering, czyli odgracanie i organizacja przestrzeni w Twoim domu
Konsultacje indywidualne na żywo oraz on-line
Wsparcie w samodzielnym odgracaniu na Blogu Lifestories i w social mediach
Super newsletter i materiały pomocnicze

Zapraszam do zapisania się do Super Newslettera. Szczegółową ofertę poznasz tutaj.

UDOSTĘPNIJ INNYM!