MY STORY

Odgracam i organizuję wnętrza

Zajmuję się declutteringiem (z jezyka ang. „odgracanie”), czyli odgracaniem oraz profesjonalną organizacją przestrzeni. Od wielu lat tworzę dla klientów funkcjonalną przestrzeń tak, by było praktycznie, pięknie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i ergonomią wnętrza. Ciągle szukam nowych rozwiązań i metod.

Działam na terenie Krakowa i okolic oraz on-line, katalog moich usług znajdziesz tutaj, a niektóre realizacje tutaj.

Szkolę się u najlepszych

Uczestniczyłam w pierwszym na polskim rynku szkoleniu „Decluttering- profesjonalna organizacja przestrzeni”, stworzonym przez Marię Ernst-Zduniak, którą znacie na pewno z TVNu oraz  Domowych Metamorfoz. Ukończyłam również szkolenia z declutteringu u zagranicznych znanych twórców, którzy zajmują się tym tematem od lat. Korzystam z wielu metod odgracania i organizacji przestrzeni, opracowałam również własną METODĘ 783, którą stosuję na co dzień.

Wiem, jak dużo bodźców dociera do nas każdego dnia - za dużo!

Napisałam o tym pracę podyplomową. Jesteśmy przebodźcowani i jak nigdy do tej pory, musimy zwrócić uwagę na to, w jaki sposób żyjemy, czym się otaczamy, jakie są nasze prawdziwe wartości. Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi?

Wierzę, że dzięki odgraconej i dobrze zorganizowanej przestrzeni będziesz mogła/ mógł w końcu zacząć żyć życiem, jakiego pragniesz. Decluttering jest środkiem do realizacji Twoich celów, pasji, marzeń! 

Koniecznie ZAPISZ SIĘ TERAZ do Super Newslettera Lifestories i rozpocznij wspólne Odgracanie Życia!

Twórz własną historię…

…tylko od Ciebie zależy, jak będzie wyglądało Twoje Life Story.

Zapraszam Cię do wspólnego Odgracania życia!

Jeśli w końcu chcesz żyć życiem, jakiego pragniesz, zapraszam do moich miejsc w sieci:

Zapraszam do zapisania się do Super Newslettera.  Działamy też wspólnie w grupie na Facebooku.

 

UDOSTĘPNIJ INNYM!